B / Jeugd 8j-10j INITIATION

Dag Sport Uur Locatie Trainer Periode
dinsdag lopen 19.00-20.00 Nekker Koen / Pieter-Jan oktober - september
woensdag zwemmen 17.00-18.00 Hofstade Sofie oktober - september
zaterdag oefeningen 12.30-13.00 Nekkerpool Sofie oktober - september
zaterdag zwemmen 13.00-14.30 Nekkerpool Sofie oktober - september
zondag lopen 10.00-11.00 Hofstade Koen / Pieter-Jan oktober - september


B / Jeugd 10j-12j DEVELOPMENT

Dag Sport Uur Locatie Trainer Periode
maandag zwemmen 17.00-18.00 Geerdegemvaart Annelies oktober - september
dinsdag lopen 19.00-20:00 Nekker Koen oktober - september
donderdag zwemmen 18.30-20.00 Nekkerpool Annelies oktober - september
zaterdag oefeningen 12.30-13.00 Nekkerpool Bob oktober - september
zaterdag zwemmen 13.00-14.30 Nekkerpool Bob oktober - september
zondag lopen 10.00-11.00 Hofstade Koen oktober - september


B / Jeugd 12j-14j TRAINING

Dag Sport Uur Locatie Trainer Periode
maandag zwemmen 17.00-18.00 Geerdegemvaart Annelies / Bob oktober - september
dinsdag lopen 19.00-20:00 Nekker Koen oktober - september
woensdag fietsen 14.00-16.00 Hofstade Sofie april - november
woensdag zwemmen 18.30-19.30 Hazewinkel (Matthias) / Bob mei - september
donderdag zwemmen 18.30-20.00 Nekkerpool Bob oktober - september
vrijdag zwemmen 19.00-20.30 Nekkerpool Stijn oktober - september
zaterdag oefeningen 14.00-14.30 Nekkerpool Bob oktober - september
zaterdag zwemmen 14.30-16.00 Nekkerpool Bob oktober - september
zondag lopen 10.00-11.00 Hofstade Koen oktober - september


B / Jeugd 15j-19j COMPETITION

Dag Sport Uur Locatie Trainer Periode
maandag zwemmen 20:30-22.00 Nekker Thomas oktober - september
dinsdag lopen 19.00-20.00 Nekker Koen oktober - september
dinsdag zwemmen 19.30-20.30 Geerdegemvaart Thomas oktober - september
woensdag fietsen 14.00-16.00 Hofstade Sofie april - november
donderdag zwemmen 20.00-22.00 Nekkerpool Thomas oktober - september
vrijdag zwemmen 19.00-20.30 Nekkerpool vrije training oktober - september
zaterdag fietsen 09:00-11:00 Af te spreken Vrije training oktober - september
zaterdag oefeningen 14.00-14.30 Nekkerpool Matthias oktober - september
zaterdag zwemmen 14.30-16.00 Nekkerpool Matthias oktober - september
zondag lopen 10.00-11.00 Hofstade Koen oktober - september


B / Jeugd 12j-19j RECREATIE

Dag Sport Uur Locatie Trainer Periode
maandag zwemmen 17.00-18.00 Geerdegemvaart Annelies / Bob oktober - september
dinsdag lopen 19.00-20.00 Nekker Koen oktober - september
woensdag fietsen 14.00-16.00 Hofstade Sofie april - november
donderdag zwemmen 18.30-20.00 Nekkerpool Bob oktober - september
zaterdag oefeningen 14.00-14.30 Nekkerpool Bob oktober - september
zaterdag zwemmen 14.30-16.00 Nekkerpool Bob oktober - september
zondag lopen 10.00-11.00 Hofstade Koen oktober - september


C / Jeugd - 16+ - FUTURE TEAM

Dag Sport Uur Locatie Trainer Periode
maandag zwemmen 07.00-08.00 Hofstade vrije training oktober - september
maandag zwemmen 20:30-22.00 Nekker
Thomas / Stijn
oktober - september
dinsdag zwemmen 19.00-20.30 Geerdegemvaart Thomas / Stijn oktober - september
woensdag zwemmen 07.00-08.00 Hofstade vrije training
oktober - september
donderdag zwemmen 20.00-22.00 Nekkerpool Thomas / Stijn
oktober - september
vrijdag zwemmen 19.00-20.30 Nekkerpool vrije training oktober - september
zaterdag zwemmen 14.30-16.00 Nekkerpoel vrije training
oktober - september

© SP&O Triatlon Team Mechelen vzw
Powered by Wild Apricot Membership Software